ArcoDiva vydavatelství

ArcoDiva vydavatelství

Za dobu své existence si vybudovala značka ArcoDiva pevné místo na domácím i zahraničním trhu s klasickou hudbou a patří v současnosti k nejdůležitějším producentům klasické hudby v České republice s globální distribucí firmou Naxos. Cílevědomá dramaturgie spojuje originální projekty se systematickou podporou nejmladší umělecké generace, množství nahrávek bylo oceněno v zahraničí. Každý rok připravuje společnost ArcoDiva i velké množství nahrávek pro label Naxos a další zahraniční značky.

Jednoznačnou předností labelu je existence vlastního studia, které umožňuje věnovat zvukové podobě nahrávek mimořádnou pozornost i nahrávek kdekoliv v České republice i v zahraničí ve 24 BIT, 96 kHz. Zvukoví mistři Václav Roubal a Karel Soukeník věnují výsledné podobě zvuku maximální pozornost.

Stejně mimořádná péče je věnována přípravě obalů, texty jsou psány hudebními odborníky od nás i ze zahraničí, vydavatelství spolupracuje s předními fotografy  a o design značky se velmi invenčně a moderně stará špičkové grafické studio Evy Bystrianské.

 
 
Gustav Mahler Festival Fly United Lesní společnost Ledeč nad Sázavou Klasika Plus ATDK