Hudební agentura / Trio La Musica

Trio La Musica

Trio La Musica

Zuzana Rzounková – lesní roh

Marta Korduljak – flétna

Jana Goliášová – klavír


· Trio La Musica bylo založeno v roce 2010 hornistkou Zuzanou Rzounkovou a flétnistkou Martou Korduljak. Vzniklo z  potřeby věnovat se kromě sólové a orchestrální činnosti také komorní hře a seznámit publikum s triovou tvorbou pro neobvyklou nástrojovou kombinaci – flétna, lesní roh, klavír.

· Repertoár Tria La Musica působivě ukazuje, jak se tyto tři nástroje zvukově doplňují a vytvářejí tak kompaktní malebný celek. Souhra tohoto výjimečného ansámblu se vyznačuje mimořádnou zvukovou krásou, technickou dokonalostí a srdečným muzikantstvím. V repertoáru tria naleznete díla Mozarta, Telemanna, Myslivečka, Dusseka, Duvernoye, Ewanze, Bonis, Honeggra, Schockera a dalších.

· Trio La Musica pravidelně koncertuje nejen v České republice, ale i v zahraničí a díky netradičnímu nástrojovému spojení a různorodému repertoáru ho mnoho koncertních pořadatelů zařadilo do svých abonentních řad. Výrazná hudební interpretace Tria byla oceněna publikem i hudebními kritiky. Existence tria inspiruje i soudobé skladatele k tvorbě děl pro toto nástrojové obsazení.

· Dvěma mezníky v existenci souboru Trio La Musica jsou vydání debutového CD u společnosti ČNSO v roce 2012 a připravované velké koncertní turné po Japonsku na jaře roku 2014.

 

Programové tipy:

Scènes de France

Frédéric Duvernoy, A. Fr. Doppler, Mel Bonis

 

Malebnost české a francouzské hudby

J. Mysliveček, J. L. Dussek, Georges Barboteu

 

Water Music

Gary Schocker, Eric Ewazen, Rudolf Tillmetz


Duo La Musica

Marta Korduljak – flétna, Zuzana Rzounková – lesní roh

J .S. Bach, L. van Beethoven, M. Boucard, O. Vandenbroek


Tipy pro orchestrální koncert:

A. Honegger – Concerto da camera pro flétnu, lesní roh a smyčcový orchestr


Diskografie Tria La Musica:

Fotogalerie

Trio La Musica
 
 
Gustav Mahler Festival ASUMA Fly United Lesní společnost Ledeč nad Sázavou